Zakład Psychoprofilaktyki, UJD w Częstochowie

Strona główna

Najważniejsze ogłoszenia i aktualności

Uniwersytet Małego Profesora, czyli analiza transakcyjna w przedszkolu i w młodszych klasach szkoły podstawowej

Miło nam poinformować, że od października 2018 działający przy Zakładzie Psychoprofilaktyki - Zespół Badawczy Edukacyjnej Analizy Transakcyjnej, ruszył z nowym projektem wykorzystywania analizy transakcyjnej w edukacji. Jego autorką jest członkini ZBEAT dr Anna Pierzchała, która postanowiła wykorzystać w praktyce założenia AT w pracy z przedszkolakami i uczniami klas pierwszych szkoły podstawowej. 

19 października 2018
Czytaj więcej o: Uniwersytet Małego Profesora, czyli analiza transakcyjna w przedszkolu i w młodszych klasach szkoły podstawowej

2018/2019

Rozpoczął się kolejny rok akademicki - już nie na Akademii, lecz na Uniwersytecie. W związku z tym zmieniły się domeny naszych stron internetowych z ajd.czest.pl na ujd.edu.pl.

W zakładce "konsultacje" znajdują się uaktualnione terminy i godziny, w których można spotkać się z pracownikami Zakładu. Plany zajęć dostępne są na: https://zsos.ujd.edu.pl/rozklady_zajec/

19 października 2018
Czytaj więcej o: 2018/2019

Nowy Zakład, nowa strona

Wraz z rokiem akademickim 2017/2018, dotychczasowy Zakład Pedagogiki Społecznej i Terapii Pedagogicznej zmienił swą nazwę na Zakład Psychoprofilaktyki. Zmieniła się również oferta prowadzonych przez nas specjalności. Już rok wcześniej doszedł kierunek Psychoprofilaktyka oraz specjalność na kierunku Pedagogika drugiego stopnia - asystentura rodziny. Od tego roku zlikwidowana została specjalność Pedagogika Społeczna i Terapia Pedagogiczna, a jej miejsce na pierwszym stopniu zajęła Terapia Pedagogiczna, natomiast na drugim stopniu - Terapia Pedagogiczna z Elementami Tutoringu. 

Czytaj więcej o: Nowy Zakład, nowa strona